Być może znajdziesz tu odpowiedź na nurtujace Cię pytania dotyczące naszej oferty. Jeżeli nie - zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Zagadnienia Ogólne

Pierwszy etap to poznanie potrzeb i oczekiwań klienta jak rówiez określenie budzetu przeznaczonego na realizację.To bardzo ważne bo tyko wówczas jesteśmy w stanie przygotować najbardziej optymalne rozwiazanie. Na podstawie zebranych informacji przygotowujemy ofertęoraz bardzo często wstępną propozycję graficzną. Po akceptacji zawieramy umowę i przystępujemy do realizacji. Postępy prac można obserwować na udostępnionej stronie testowej projektu zgodnie z zatwierdzonymi projektami. Po wdrozeniu serwisu przystępujemy do testów a następnie prznosimy serwis pod domenę docelową. Ostatnim etapem jest wystawienie faktury oraz rozliczenie wykonanych prac.
Na wszystkie nasze usługi oferujemy 24 miesięczny okres gwarancyjny.
Terminy realizacji uzgadniamy indywidualnie w zależności od stopnia złożoności proponowanych rozwiązań. Zwykle jednak czas potrzebny na wdrożenie średniej wielkości serwisu www lub sklepu internetowego nie przekracza 14 dni roboczych.
Tak bazujemy na licencyjnym oprogramowaniu firmy Adobe
Mówiąc najprościej strona responsywna to taka  która reaguje na wielkość ekranu urządzenia użytkownika i jest zoptymalizowana do przeglądania w różnych systemach i na różnych przeglądarkach. Automatycznie dopasowuje się do dostępnego na ekranie miejsca oferując użytkownikowi pełen komfort, bez konieczności używania pasków przewijania lub powiększania, aby odczytać tekst lub zobaczyć zdjęcie.
CMS jest skrótem od ang. ‘Content Management System’ i oznacza ‘System Zarządzania Treścią’. Rozwiązanie to umożliwia zarządzanie wszelkimi treściami na firmowych stronach internetowych. CMS daje użytkownikom możliwość łatwego i szybkiego tworzenia i edycji treści, którą publikuje się w Internecie. Rzecz w praktyce sprowadza się do tego, że osoby odpowiadające za treści aktualizują je bezpośrednio w serwisach internetowych, natomiast ci, którzy odpowiadają za konstrukcję strony, w tym samym systemie na bieżąco ją modelują. Wszelkie zmiany i aktualizacje natychmiast można opublikować w sieci i udostępnić wszystkim zainteresowanym -  bez znajomości HTML, XML czy innych języków programowania. Charakterystyczną cechą tego typu rozwiązań jest redukcja kosztów i czasu publikacji. Jedną z najistotniejszych funkcji, jaką oferuje system CMS to możliwość współpracy w tym samym czasie wielu użytkowników tworzących i redagujących treści na stronie.
Tworzenie serwisu odbywa się przez zaprojektowanie struktury, która jest zbiorem wzajemnie powiązanych stron. Każda ze stron jest oparta o zdefiniowany wcześniej szablon, który dzieli ją na kontenery - części, które można zapełnić treścią. Wszystkie czynności związane z tworzeniem stron i edycją kontenerów realizowane są w oknie przeglądarki i nie wymagają znajomości języków HTML i PHP. Stronę może edytować osoba do tego upoważniona. Po zalogowaniu ogląda ona cały serwis w niezmienionej formie. Jedyną różnicą jest przycisk przy każdym kontenerze, który włącza tryb edycji. Treść kontenera jest edytowana za pomocą edytora WYSIWYG, który pozwala między innymi na formatowanie tekstu, wstawianie tabel oraz umieszczanie linków do innych stron serwisu. Edytor pozwala również na umieszczanie obrazów za pomocą metody drag'n'drop. Dla każdego obrazu system może przygotować thumbnaile (miniatury). Po zachowaniu zmian nastąpi natychmiastowa aktualizacja zawartości odpowiednich stron. Do serwisu mogą być również dodawane dodatkowe moduły (zależnie od potrzeb) rozszerzające podstawową funkcjonalność systemu. Modułem może być forum dyskusyjne, chat, ankieta, menu, galeria, wyszukiwarka i inne. Każdy moduł również zawiera część administracyjną, która pozwala na jego edycję i zarządzanie.

 

GÓRA